ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 100 ZŁ WYSYŁAMY GRATIS!

O nas

 


Naturalne kosmetyki dla dzieci Aleva Naturals

Naturalne kosmetyki dla dzieci Aleva Naturals powstały wraz z nowonarodzonym synkiem właściciela firmy – farmaceuty. Zdając sobie sprawę z delikatności skóry noworodka, postanowił on stworzyć dedykowaną linię.  Naturalne kosmetyki dla dzieci składają się w 100 % z naturalnych składników. Jego 20 letnie doświadczenie w dziedzinie pielęgnacji skóry dzieci i dorosłych oraz dorastaniu w kulturze ajurwedyjskiej. Farmaceuta postanowił wrócić do swoich korzeni. Ajurweda to starożytna nauka o życiu (Ayur = życie, Veda = nauka lub wiedza), która została opracowana tysiące lat temu w Indiach. Medycyna naturalna stanowi dla Aleva Naturals ogromne źródło wiedzy. Początkowo naturalne kosmetyki dla dzieci przeznaczone były tylko do użytku rodziny i najbliższych, lecz ich skuteczność i biodegradowalność skłoniły farmaceutę do rozpoczęcia podróży w branży kosmetycznej wraz z Aleva Naturals.

Obecnie Aleva Naturals promuje życie zgodne z Pure, Natural & Vegan. Naturalne kosmetyki dla dzieci są bezpiecznym i delikatnym rozwiązaniem dla nowych i oczekujących matek, a także ich noworodków. Od momentu powstania w 2008 r. Aleva Naturals oferuje ponad 20 unikalnych produktów skupiających się głównie na naturalne kosmetyki obecnie sprzedawane w ponad 12 krajach.

Wegańskie kosmetyki – Innowacja i Kreatywność

Innowacyjne rozwiązania i kreatywność pozwala Aleva Naturals osiągać kolejne cenne certyfikaty. Słuchamy potrzeb i opinii rodziców – wiedząc iż zdrowie i szczęście są najważniejsze. Jako jedna z niewielu marek dbamy nie tylko o naszych klientów, ale również o środowisko naturalne. Naturalne kosmetyki dla dzieci i noworodków mają jasno określony i opisany skład. Produkty Aleva Naturals nie mają tajemnic przed swoimi klientami, ponieważ skład naszych naturalnych kosmetyków jest w 100 % naturalny. Dostarczane przez nas informacje na etykietach w naturalne kosmetyki dla dzieci są jasne i kompletne, abyś miał pewność iż zapewniasz swojemu Maluszkowi wszystko co najlepsze.

Jako rodzic, wiesz iż dotyk dla Twojego Maluszka jest najważniejszy. Dlatego też powinniśmy zapewnić najlepszą ochronę dla skóry naszych pociech. Naturalne kosmetyki dla dzieci oferują pełną gamę produktową dla Mamy i Noworodka. Naturalne kosmetyki Aleva Naturals są wolne od jakichkolwiek ukrytych chemikaliów, które mogą powodować podrażnienia skóry, suchość lub stanowić długoterminowe zagrożenie dla zdrowia. Naturalne kosmetyki dla dzieci pozwolą na szczęśliwe dorastanie Twojego Maluszka.

Na wszelkie pytania młodych rodziców i dziadków odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 – 17:00 pod numerem 530 701 771. Dodatkowo możesz do nas napisać wiadomość na adres: kontakt@alevanaturals.pl , nasi specjaliści każde pytanie traktują indywidualnie, wiedząc iż każdy maluszek jest wyjątkowy. Mieszkasz niedaleko naszej siedziby? Pamiętaj iż możesz odebrać swoje zamówienie osobiście.

 

Alebazi Sp. z o.o.
Borowiecka 71/E,
04-871 Warszawa 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl