Nasze wartości

Bezpieczeństwo i skuteczność

Z wielką łatwością i pewnością oferujemy rodzicom i ich pociechom nasze produkty, ponieważ powstają one z całkowicie naturalnych, roślinnych, wegańskich składników, opracowanych przez naturopatę, zielarza i farmaceutę.

Używamy wyłącznie najlepszych składników i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić rodzicom i ich dzieciom produkty, które są ekologiczne, naturalne i bezpieczne.

Innowacja i kreatywność

Innowacja i kreatywność są dla nas najważniejsze, co prowadzi nas do pionierskich nowych produktów i opracowywania nowych kategorii.

Nieustannie słuchamy rodziców w poszukiwaniu sugestii dotyczących nowych produktów, badamy nowe pomysły i dzięki temu ciągle pomagamy zmieniać życie rodziców i naszą planetę.

Uczciwość i odpowiedzialność

Zależy nam na tym, aby nasi konsumenci byli świadomi tego, co znajduje się w produktach, których używają do pielęgnacji swoich bliskich.

Mamy pełną politykę ujawniania składników. Informacje, które podajemy są jasne i kompletne, aby uniknąć nieporozumień, co daje rodzicom pewność, że zapewniają swoim dzieciom to, co najlepsze.